Nieprzeczytane posty

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

32
Fajny temat, polecam zwiedzić wybrzeże północne i most wiszący Capilano podczas całodniowej wycieczki autokarowej, która obejmuje niektóre z najlepszych miejsc w okolicy. Podczas takiej wyprawy dowiecie się co nie co o rdzennych mieszkańcach Stanley Park, odwiedźcie także najważniejsze dzielnice i przejdziecie przez masywny most wiszący w lesie deszczowym, jeśli oczywiście nie macie lęku wysokości. Dzięki doświadczonym przewodnikom taka wycieczka stanowi doskonałą orientację dla osób, które odwiedzają miasto po raz pierwszy.

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

33
#kanada #vancouver #inspiracja #podróżżycia #beautifulbritishcolumbia

Ponad dwa lata temu pożegnałam się z rodzinę i przyjaciółmi (oraz pracodawcą), a także ze swoją strefą komfortu i wyruszyłam w moją podróż życia do Kanady w poszukiwaniu nowych (lepszych?) możliwości. Przez 2,5 roku odkrywałam Piękną Kolumbię Brytyjską, jeździłam na snowboardzie w Whistler gdzie odbyły się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2010 roku, stawiałam pierwsze kroki w surfingu w Tofino, które stało się moim ukochanym miejscem w Kanadzie oraz przejechałem ponad 1 tysiąc kilometrów z San Francisco do San Diego na rowerze. Do Kanady przyjechałam sama (zaraz przed 30) i tak w 2018 roku rozpoczęłam podróż ze stabilnego życia w nieznane. Na przeprowadzkę i start wydałam masę pieniędzy (mógłby to być np. wkład własny) i kompletnie nie wiedziałam jak potoczą się moje losy. Czy się bałam? TAK! I wciąż czuję strach ale robię swoje💪 Od biletu wszystko się zaczęło - mała decyzja, która odmieniła moje życie🙂

Jestem naprawdę szczęściarą, że mogę mieszkać w mieście z oceanem na wyciągnięcie ręki i jednocześnie być otoczona górami. I dzielić ten czas z ukochaną osobą❤❤
VANCOUVER jest najpiękniej położonym miastem w Kanadzie, w którym możemy czuć się jak na wakacjach nie wyjeżdżając z niego😍

Stworzyłam kanał Joanna on the west coast, w którym opowiadam o wyzwaniach życia na emigracji, dzielę się moimi doświadczeniami, a także chcę zaprosić Was do podróżowania po zachodnim wybrzeżu razem ze mną.

Więcej o mojej Kanadzie znajdziecie tutaj:
https://www.youtube.com/channel/UCtWWYg ... kn4-c3XciQ
Instagram:
https://www.instagram.com/joanna_on_the_west_coast


Zapraszam!
Joanna
Załączniki
Howe Sound
Howe Sound
20190729_163556.jpg (1.51 MiB) Przejrzano 2009 razy

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

35
Oto kilka moich propozycji do zwiedzania:

Polecam powiosłować wzdłuż Stanley Park w English Bay na zachodzie, oraz wzdłuż wypełnionego łodziami, ale spokojnego False Creek, który meandruje do serca centrum miasta. Mniej niż 20 minut na wschód znajduje się Indian Arm, wąski fiord otoczony stromymi, nieokiełznanymi zboczami górskimi. Stanley Park może poszczycić się aż 120 milami szlaków i dróg, co sprawia, że łatwo tu o ucieczkę na łono natury. Na zachodzie, na wybrzeżu cieśniny Georgia na Oceanie Spokojnym, leży 1,800-akrowy Pacific Spirit Park i jego 30 mil szlaków. Poza miastem, możliwości są nieograniczone. Są tu surowe, całodzienne wędrówki wzdłuż porośniętego sosnami Lynn Creek w Parku Regionalnym Lynn Headwaters o powierzchni 11,000 akrów.

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

37
✈️Podróżowanie do Kanady podczas COVID-19 PANDEMII🦠
Restrykcje na lotnisku, KWARANTANNA, TESTY, SZCZEPIONKI 💉 oraz kary do 3 TYSIĘCY DOLARÓW💸

Zapraszam do posłuchania i pooglądania👀
https://youtu.be/39royRw6Ajg

Trzymajcie się w zdrowiu!

#kanada #vancouver #kolumbiabrytyjska #britishcolumbia #covid #covid19 #pandemia #restrykcje #lotnisko #kwarantanna #obostrzenia #podróż #podróże #podrózowanie #joannaonthewestcoast
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości