Nieprzeczytane posty

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

23
Tomal pisze: 10 lis 2020 21:05 Vancouver kojarzy mi się przede wszystkim z zielenią, dziką naturą ale również z zimnym klimatem. Oglądając twój film, sporo przypuszczeń potwierdziło się. Fajnie oglądało się te piękne krajobrazy i tę soczystą zieleń, pięknie.
Teraz w Vancouver często pada deszcz, ale kiedy świeci słońce jest pięknie kolorowo i ten czas trzeba spędzić na powietrzu.
Zapraszam na spacer z szumem oceanu w tle!

Jeśli chodzi o klimat to w Vancouver jest łagodniejszy, w lecie ok +20, a zimą powyżej 0.

https://youtu.be/gi-_KyHrW9c

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

24
maron pisze: 12 lis 2020 15:58 Mnie najbardziej spodobały się te przestronne domy z widokiem na wybrzeże, które zauważyłem na filmie. Nawet nie chce wiedzieć ile taki dom może kosztować. No właśnie a jak wygląda życie w Vancouver, jest drogo? pytam tak ogólnie o ceny?

Cieszę się, że przykuły Twoją uwagę - zapraszam na e-wycieczkę po wybrzeżu Vancouver i okolicach.

https://youtu.be/kwegTzUh2Jk

Vancouver jest najdroższym miastem w Kanadzie. O cenach nagrałam materiał poniżej - mam nadzieję, że odpowiedziałam w nim na pytanie.
Daj proszę znać!

https://youtu.be/WCKxvx3iKNI

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

26
Ależ ciekawy vlog, fajnie się oglądało, dzięki. Mnie się marzy podróż seaplane nad miastem, wiem że jest to możliwe choć mega drogie. A oprócz tego moim top 1 jest Stanley Park. To piękne miejsce na skraju miasta. To świetne miejsce na spacery i jest tam kilka restauracji. Koniecznie trzeba zobaczyć to miejsce odwiedzając Vancouver. Można tu zobaczyć mur morski, ogrody różane, Lost Lagoon, Prospect Point, Girl in a Wetsuit, Hollow Tree i wiele innych. Akwarium w Vancouver jest niestety zamknięte z powodu obaw COVID-19. Ciężko sobie wyobrazić że jesteśmy w środku trzeciego co do wielkości miasta Kanady.

Polecam także tematy na naszym forum o Kanadzie

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

28
#sylwester #nowyrok #kanada #zima #zimawgórach #zorzapolarna #vancouver #toronto #montreal #ottawa

5 prawdziwie kanadyjskich sposobów na świętowanie Nowego Roku w otoczeniu gwiazd, drzew lub niedźwiedzi polarnych💫🏕🐻

LINK do video



A jak Wy spędziliście Waszego ulubionego sylwestra - podzielcie się w komentarzu. Mam nadzieję, że będzie to inspiracja dla członków społeczności i dla mnie, jeśli nie w tym roku to w przyszłych.

Cudownego 2021🤩
Joanna on the west coast

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

29
U nas to teraz same domówki, na szczescie mamy internet wiec zawsze mozna byc z kims online. Oczwiscie to nie to samo ale cóz, nie mamy wyjscia, przynajmniej narazie. Jesli chodzi o mój sylwester ale taki wymarzony to oczywiscie tylko w górach.

Co do tematu to polecam Granville Island Public Market

Istnieje tu wiele różnych miejsc do jedzenia i picia, od piekarni po świeże owoce i warzywa i wszystko pomiędzy nimi. Bedziecie musieli wrócić tu kilka razy, aby spróbować wszystkiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości