Nieprzeczytane posty

Re: Zdjęcia Rzymu

23
Rzym jest niesamowitym miastem z ciekawą historią. Ja najbardziej lubię spacerować wąskimi uliczkami w okolicach panteonu, gdzie nie brakuje klimatycznych kawiarenek. Uwielbiam włoskie lody, a najlepsze w Rzymie jadłam właśnie w jednej z lodziarni znajdującej się niedaleko Panteonu (lodziarnia nazywa się Giolitti). Oprócz tego koniecznie trzeba zobaczyć też pięknie oświetlone Koloseum oraz fontannę Di Trevi, którą również polecam zobaczyć wieczorem, gdyż jest naprawdę cudownie oświetlona.

Re: Zdjęcia Rzymu

26
piękne zdjęcia, bardzo klimatyczne, narobiły mi apetytu na Rzym :) wiem też, że nie każdego to miasto jest w stanie urzec, ale ja od dawna chcę się tam wybrać, nie bardzo jednak mogę sobie pozwolić na dłuższy wyjazd np. klikutygodniowy, zastanawiam się, co wybrać z rzeczy wartych odwiedzenia i zobaczyć to w powiedzmy w przeciągu kilku dni...

Re: Zdjęcia Rzymu

27
To jak tak zatęskniłaś to raczej musisz się tam znowu wybrać. Nie ma żadnej innej opcji :) Ja w tym roku odwiedzę tą Italię i po prostu dam zdjęcia moje tutaj do tego tematu :) Będę tam jeszcze tak przed ślubem siostry czyli na początku Lipca. Już mam urlop nawet zarezerwowany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rzym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości