Nieprzeczytane posty

Re: Etiopia - utopia

21
Koniec listopada i grudzien 2020 w dobie szalejacego covidu udalo mi sie zrealizowac wspaniala 5 tyg. wyprawe: Madeira, Serbia oraz 16 dni w Etiopii (polnoc i poludnie).
Szczegolnie Etiopia okazala sie perfect, bylem jedynym gosciem w roznych Lodge, otrzymywalem najlepsza kwatere oraz bylem jedynym bialym turysta w wielu miejscach turystycznych.
Taka powtorka z Burundi.
Na polnoc nic nie latalo, ze wzgledu na wojne domowa i musialem pokonywac olbrzymie odleglosci autem.
Od Addis nie nosilem maseczki (Lokasi tez nie nosza) i na calej trasie do Addis nie spotkalem zadnego Bialasa.
Mozna bylo ladnie zaoszczedzic na maseczkach.
Taka ciekawostka, w slynnej Lalibeli bylem przez 3 dni jedynym bialym w miescie, slynne Koscioly wykute w skale otwierano specjalnie dla mnie.

A to co sie wydarzylo w Lalibeli to przebilo lodolamacz (slynna wyprawa na Biegun ), ale to innym razem... :)
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: Etiopia - utopia

23
Biorąc pod uwagę logistykę to ta trasa nie do końca ze sobą pasuje, głównie jeśli chodzi o odległości. Podejrzewam że albo gdzieś podróżujesz zawodowo, stąd takie wycieczki albo jesteś podróżnikiem szukajacym inności w podróżach, co wymagałoby niesamowitych nakładów finansowych.

Re: Etiopia - utopia

25
Miala byc Indonezja, Vietnam Polnocny, Laos, Nowa Zelandia, ale linie pokasowaly mi przeloty.
Madeira, Serbia i Etiopia byly spontaniczna alternatywa.
Reszta bedzie w relacji, ale najpierw musze dokonczyc z Socotry.
Nie chce uprzedzac, wszystko w swoim czasie.
Mysle wrzucic Etiopie przed Afganistanem.
Zapewniam, ze bedzie ciekawie, bedzie nawet o surowym miesie (HIT!) i prosze przypomniec, gdybym zapomnial.

@admin podroze to pasja i przypuszczam, ze droga pasja.

Pozdr. wszystkich cieplutko
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Etiopia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości