Nieprzeczytane posty

ISLANDIA ERUPCJA WULKANU

1
Witam . Zapraszam na nasz nowy film z Erupcji Wulkanu na Islandii okiem drona
https://youtube.com/watch?v=Ca6G9UVFfzs&feature=share


By. Marcin & Sara

Tak ! Mamy to ! Nagranie okiem drona erupcje 🌋🌋🌋

Zrobiliśmy to !! 20 km Była to trasa , górską drogą która sami ludzie musieli wydeptać ponieważ droga piesza do tego miejsca nie istniała . Droga była kamienista , gdzie niegdzie porośnięta mchem , skalista góra , wiele dziur ale tak udało się mimo wielu przeszkód . Dokonałam tego dzięki mojemu najwspanialszemu człowiekowi w moim życiu @marttinrecon ❤️który wspierał mnie na tej drodze i mimo jego zmęczeniu zabrał cały bagaż na swoje plecy i pomogl w najtrudniejszych momentach i gdybym się zgodziła niósł by mnie na rękach ❤️ to tylko dzięki niemu mogłam pokonać taka trasę i spełnić marzenie by móc zobaczyć tak piękne zjawisko jakim jest erupcja 🌋Jestem tak bardzo z siebie dumna i wiem ze z nim mimo wszystko jestem w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu i to był największy przykład tej wyprawy .
Nasza Cała wyprawa trwała 7 godzin 4 godziny droga w obie strony i 3 godziny spedzilismy tam by móc zrobić najpiękniejsze ujęcia i również napawać się tak wspaniałym zjawiskiem .

Ps. Nagranie piękne , pogoda nam sprzyjała ale na lądzie 😂Gorzej było w powietrzu -Prawie straciliśmy drona który wpadłby do lawy bo w pewnym momencie w powietrzu zerwal sie silny wiatr i dron nie chciał lecieć w żadna stronę 😂😂😂 nie ruszał się poprostu i stał w jednym miejscu ...oczywiście najgorszym nad tryskająca lawa 🙀🙀🙀🙀 a bateria miała tylko 15 procent 🙈🙈🙈Chyba jeszcze nigdy tak nie zbledliśmy ale się uspokoilismy i zaczęliśmy iść i na spokojnie Marcin zaczął go po mału próbować sterować na dół by opuścić miejsce największego wiatru . Ufffff udało się 😅😅😅
To była ciężka droga ale ten film wynagradza wszystko ❤️

Re: ISLANDIA ERUPCJA WULKANU 🔥🔥🔥

2
WOW no to mieliście przygód. Najważniejsze że miałaś wsparcie i że nie byłaś sama. A dużo osób próbowało wdrapać się razem z tobą, gdzieś po drodze. I czy to nie było to niebezpieczne, wiesz wyziewy siarki i tak dalej.
Zastanawiałem się także jakiego drona użyliście bo przymierzam się do kupna a twoje wideo wyszło bardzo ładnie. Po twoim opisie i filmie wnioskuję że była to naprawdę udana wyprawa, gratuluję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron