Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie na wakacje w 2021

11
Czy Egipt to akurat dobry kierunek? Patrzac na wzrost przypadkow koronawirusa i fatalna sluzbe medyczna to raczej takie wyjscie awaryjne, gdy sie koniecznie pragnie gdzies pojechac.

Anyway zawsze znajda sie tacy, ktorzy podrozuja i Covid nie przeszkadza…
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: Gdzie na wakacje w 2021

13
Polecam malownicze miasteczko na Suwalszczyźnie Bakałarzewo. Położone jest w otoczeniu lasów i licznych jezior np. Sumowo oraz słynnej rzeki Rospuda. Myślę, że warto odwiedzić i poznać. Można zobaczyć między innymi bunkry z II wojny światowej oraz Skansen Fortyfikacji Prus Wschodnich, na rynku znajduje się altanka- karczma, podświetlana fontanna, mostek zakochanych, spływy kajakowe, piękne a przede wszystkim czyste plaże. Głodni podróżnicy mogą posilić się w pizzerii na rynku lub w restauracji nad jeziorem, która oferuje kuchnię regionalną (która mi osobiście bardzo smakowała). Noclegi są w przystępnej cenie.

Re: Gdzie na wakacje w 2021

16
Bardzo fajne wakacje można spędzić w Domach w Trzcinie na Mazurach. Bawiliśmy tam zeszłego lata. Cała rodzina wypoczęła jak należy> Piękna, cicha i spokojna okolica. Można poobcować z naturą. Bardzo miął obsługa. Komfortowe domki dla gości. I super jedzenie, No i mnóstwo atrakcji.

Re: Gdzie na wakacje w 2021

18
Przez koronę dalej ciężko wybrać się za granicę, dlatego pewnie dopiero za rok się tam udamy razem z mężem... W tym roku stawiamy przede wszystkim na relaks. Luksusowy hotel i wygodna okolica, tj. blisko gór, cisza, spokój, sielanka. Zakopane lub Bieszczady. Jeszcze się nie zdecydowaliśmy. Byleby pogoda dopisywała. :)

Re: Gdzie na wakacje w 2021

19
Tak jak było pisane, sytuacja jest mega niestabilna, jednak mimo to udało mi się wylecieć z enterair do grecji. Bilety kupiłem na ostatnią chwile, ale nie było z tym żadnych problemów. Wszystko się udało zorganizować a wakacje spędziłem naprawde cudownie przy winie i z greckimi bogami haha.

Re: Gdzie na wakacje w 2021

20
Czy wie ktoś jak aktualnie wygląda sytuacja polityczna na Cyprze północnym? Byłem tam 3 lata temu i gdzieniegdzie można było dostrzec żołnierzy. W te święta zamierzam wybrać się z narzeczoną do Famagusty i martwię się o nasze bezpieczeństwo...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

cron