Nieprzeczytane posty

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

22
Zazwyczaaj faceci wcześnie łysieją, aleu kobiet też występuje łysienie androgenowe, czyli geentyczne. Transplantacja włosów to rzeczywiście jedyne rozwiązanie w tym wypadku. teraz jest sporo metod i to skutecznych więc można próbować, jak się ma budzet na takie rzeczy. Polecam zapoznać się z zabiegiem wykonywanym w klinice w Wawie, nazywa się Artas iX, jest precyzyjny, ponoć daje bardzo dobre efekty.

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

26
No przede wszystkim trzeba wybierać sobie odpowiednie i najlepsze produkty. Jeśli chodzi o mnie, to są to produkty Klorane, a moim ulubionym jest szampon na bazie chininy, który idealne radzi sobie z wypadaniem włosów, a konkretnie z ich wzmocnieniem. Do wygładzenia włosów można użyć odżywki z tej samej serii.

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

27
Powiem Wam, ze swojej perspektywy – DIAGNOZA jest kluczowa. U mnie trwała bardzo długo. Od razu polecam udać się do trychologa, dermatolodzy – mocno lekceważą pacjenta z wypadaniem włosów. U trychologa wygląda to trochę inaczej.

U mnie diagnoza – łysienie androgenowe. W teorii – bez możliwości leczenia (hormony), w praktyce – leczę z powodzeniem od 3 miesięcy. Poprawa zauważalna.

Może macie do czynienia z tym problemem. Jakby ktoś miał pytania – podpowiem, co i jak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości