Nieprzeczytane posty

Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

1
#Kanada #Vancouver #BritishColumbia #skuterywodne

1. Wybrzeże Vancouver i okolice

Zapraszam na e-wycieczkę po Vancouver i okolicy Howe Sound.

Mam dla Was INSPIRACJE na jednodniową wycieczkę po mieście. Przepłynęliśmy na skuterach wodnych z Vancouver, aż na zachód przez Lighthouse Park do Horseshoe Bay. Sprawdźcie to!

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

2
#Kanada #Squamish #BritishColumbia #Kitesurfing #Climbing

2. Squamish czyli Kitesurfing w Kanadzie

Squamish to cudowne miejsce dla miłośników sportów wodnych i wspinaczki. Możecie popływać tutaj na kite, windsurfingu czy foilu. Jest ono otoczone górami dzięki którym występuje efekt wiatrów termicznych. Ponadto, to właśnie w Squamish położony jest Stawamus Chief, jeden z największych granitowych monolitów na świecie.
Sezon na kite w Squamish trwa od maja do września i można pływać od południa do wieczora. Średnia prędkość wiatru to 18-24 węzły.

Poniższy filmik pokazuje unikatową miejscówkę do pływania na kitesurfingu.
Zapraszam!

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

3
#elfinlakes #britishcolumbia #canada #garibaldiprovincialpark #kolumbiabrytyjska #kanada

3. Elfin Lakes na rowerach

ZAPRASZAM Was na e-wycieczkę do Elfin Lakes w pięknej Kolumbii Brytyjskiej gdzie spotkaliśmy niedźwiedzia na szlaku.

Elfin Lakes to dwa małe jeziora położone w malowniczej alpejskiej scenerii w Garibaldi Provincial Park, niedaleko Squamish w Kolumbii Brytyjskiej, z cudownym miejscem na namiot. Od Vancouver niecałe 2 godzinki samochodem.
 Szlak używany jest przez turystów pieszych i rowerzystów górskich od lipca do października. Trasa o średnim poziomie trudności w obie strony wynosi 22km, a przewyższenie 600m.

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

4
Kurczę ale ładne widoki, powiem wam szczerze że mieliście szczęście z tym misiem, nie wiem co ja bym zrobił gdyby nagle zaczął mnie gonić. Uciec, nie nie da, krzyczeć nie wolno, użył by rower zamiast broni hiii.

Dzięki za trochę praktycznych informacji, widać że warto tu przyjechać z Vancouver. Widać że pogoda nie do końca was rozpieszczała.
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy

Re: Piękna Kolumbia Brytyjska w Kanadzie (Vlog)

5
#Tofino #kanada #camping #surfing #COVID19 #trekking

4. Tofino czyli kemping + surfing + trekking

Tofino to moje ukochane miasteczko na zachodnim wybrzeżu wyspy Vancouver w Kanadzie gdzie odkrywam nową pasje, doświadczam uroków kempingu i wyciszam się.
Można tutaj surfować czy pływać na kitesurfingu. Plaże są szerokie i nie ma tłumów.
Zapraszam Was na filmową relacje z moich wakacji!
W materiale dodałam również lokalizację🙂
Mam nadzieję, że będzie dla Was inspirujący!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości