Nieprzeczytane posty

Re: Turystyka szczepionkowa: które kraje są najpopularniejszym kierunkiem?

2
Byłem w ZEA Nie powiem aby mnie wakacje zauroczyły. Jest nowocześnie, bogactwo kipi. Ale jak wyjdzie się z bogatej dzielnicy to mozna znaleźć jakieś biedne, brudne rejony. Poza tym nie ma tam ładnej przyrody a to własnie dla przyrody jadę ;) Polecam bardziej Maderę oraz Portugalię. Jest tam moim zdaniem o wiele ładniej. Bez względu jednak czy jedziecie do Portugalii czy do ZEA warto jest wykupić sobie ubezpieczenie.Ekuz nie pokryje wszystkich kosztów (w zea w sumie to niczego nie pokryje....). Niezłe warunki.

Re: Turystyka szczepionkowa: które kraje są najpopularniejszym kierunkiem?

3
polarniczka pisze: 13 wrz 2022 08:08 Byłem w ZEA Nie powiem aby mnie wakacje zauroczyły. Jest nowocześnie, bogactwo kipi. Ale jak wyjdzie się z bogatej dzielnicy to mozna znaleźć jakieś biedne, brudne rejony. Poza tym nie ma tam ładnej przyrody a to własnie dla przyrody jadę ;) Polecam bardziej Maderę oraz Portugalię. Jest tam moim zdaniem o wiele ładniej.
Zgadzam sie na calej linii, ZEA mnie takze nie podnieca.

W tym roku 2023 odwiedzilem Bangladesz w okresie Ramadanu i przed boardingiem sprawdzali certyfikaty szczepien lub PCR (72h). Jednak na lotnisku w Dhaka nikogo nie interesowalo.

Mam nadzieje, ze obecnie obostrzenia covidowe wszedzie zniesione i paranoja covidowa skonczona. Zastanawiam sie wlasnie, czy jakies kraje jeszcze wymagaja certyfikaty czy testy?

Pozdr.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości