Nieprzeczytane posty

Re: Nowy Gołębiewski już prawie gotowy. To największy hotel w Polsce

2
Nie wiem, czy chciałbym zamieszkać u Gołębiewskiego, bo mam inny pomysł na wczasowanie i nie interesują mnie te wszystkie hotelowe bajery w momencie, kiedy największym bajerem jest bycie nad Bałtykiem.

Sam obiekt jednak robi wrażenie i najlepszy widok jest od strony plaży, pomimo że widać go tylko częściowo. Oglądałem go w czerwcu i jeśli nie cały będzie czynny, to rzeczywiście tempo budowy jest duże. Pewnie dlatego, że właściciel sam dogląda wszystkiego osobiście i pod tym względem różni się od wielkich korporacji hotelowych mających do wszystkiego ludzi. Widać, że kocha to co robi.

Natomiast ja(przynajmniej na razie) tego hotelu nie kocham, bo zagrodził mi szlak rowerowy i musiałem objeżdżać okolicznymi duktami, albo przepychać rower plażą. Nie wiadomo też, czy mógłbym przechowywać rower na noc, bo w drewniaku, w którym mieszkałem, wjeżdżałem nim do pokoju.

Myślę, że są takie miejsca na rower, bo Gołębiewski dba o najdrobniejsze szczegóły, o czym się przekonałem, będąc w jego hotelu w Karpaczu. Najlepszy był park wodny z tymi wszystkimi cudami ale nad morzem to jakieś góry(skałki) by sie przydały. Chociaż, jak plaża zakwita, to hotel też będzie kwitnąć gośćmi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

cron